Chogan Olfazeta Parfum Nr. 70, 70 ml
Artikelnummer: 070Chogan Olfazeta Parfum Nr. 70, 70 ml
Een parfum met contrasterende en zoete tonen die de ziel weerspiegelt van een vastberaden, gepassioneerde vrouw die graag bewonderd wordt. Een aanhoudende geur die een spoor van mysterie en verleiding achterlaat.
De uitgesproken citrusachtige opening maakt plaats voor een bloemig hart van Lelietje-van-Dalen, Jasmijn en Lelie, om af te sluiten met de gedurfde tonen van Amber, Vanille, Vetiver en Muskus.
Bloemig - Zoet
Topnoten: Bergamot, Lychee, Mandarijn, Perzik
Hartnoten: Jasmijn, Lelietjes van Dalen, Pruim
Basisnoten: Amber, Muskus, Vanille, Vetiver
Parfum extract met 30% oliegehalte
Hoge kwaliteit – blijft 8-10 uur hangen
Origineel Chogan-product
Made in Italië
Ingrediënten:
Alcohol denat, parfum, limonene, benzyl salicylate, geraniol, hexyl cinnamal, linalool, citronellol, citral,hydroxycitronellal, benzyl alcohol.
Parfumextract 30%
Parfumextract, ook wel parfum absolue genoemd, is de puurste en meest geconcentreerde vorm van parfum. Onze Olfazeta parfumextracten bevatten een concentratie van 30%. Ter vergelijking: eau de parfum bevat doorgaans tussen de 8 en 20%. Een eau de toilette bevat tussen de 4 en 8%.
vergelijkbaar met The One - D&G


