artistgel lady eileen #1162, 5g
Artikelnummer: 2340-1162artistgel lady eileen #1162, 5g
Colorgel in intense rode tinten – maximale dekkracht in slechts één laag
Ontdek onze sterk gepigmenteerde colorgels in verschillende krachtige rode tinten, die van elke nagelmodellage een blikvanger maken. Van klassiek robijnrood en koel kersenrood tot gepassioneerd karmozijnrood – deze colorgels combineren een intense kleurdiepte met professionele studiokwaliteit.
Dankzij de extreem hoge pigmentdichtheid overtuigen de gels al bij de eerste dunne laag met een perfecte dekkracht. Extra roeren is niet nodig: de pigmenten blijven permanent gelijkmatig, zodat de kleur op elk moment direct verwerkt kan worden.
Voordelen van onze rode Colorgels
Extreem hoge dekkracht – al volledig dekkend bij de eerste laag
Roeren is niet nodig – pigmenten blijven gelijkmatig verdeeld
Zeer korte uithardingstijd – slechts 30 seconden in LED/UV-lampen
Ultradun aanbrengen mogelijk – geen dikke lagen nodig
Extreem zuinig – één potje is gemiddeld voldoende voor tot wel 1500 vingernagels
Perfect voor salonwerk – gelijkmatige, streeploze resultaten
Perfect voor professionele nageldesigns
De romige, maar toch stabiele consistentie zorgt voor een nauwkeurige verwerking zonder uitlopen. Hierdoor zijn de gels ideaal voor fullcover-looks, French-tips, nailart of elegante statement-nagels.
De intense rode tinten behoren tot de populairste kleuren in de nagelstudio en zijn perfect voor klassieke, elegante of verleidelijke ontwerpen – het hele jaar door.
Zeer rendabele studiokwaliteit
Door de extreme pigmentatie en de ultradunne verwerking is deze Colorgel bijzonder zuinig in gebruik. Eén potje is goed voor gemiddeld tot 1500 gelakte vingernagels, wat het de ideale keuze maakt voor professionele nagelstylisten en studio's.